XX. TISZÁNTÚLI AGRÁRTUDOMÁNYI NAPOK az „Intelligens megoldások a mezőgazdaságban”

Az absztrakt formai és tartalmi követelményei

AZ ABSZTRAKT CÍME NAGYBETŰKKEL MAGYARUL

AZ ABSZTRAKT CÍME NAGYBETŰKKEL ANGOLUL

Szerző:            Szerző/k neve

Intézmény rövidített neve, a kar neve, intézet, ill. a tanszék neve

Levelező szerző e-mail címe

A szöveg magyar nyelven, szövegszerkesztő programmal (MS Office), 12-es Times New Roman betűtípussal írva, sorkizártan és sorvégi szóelválasztás nélkül, szimpla sorközzel készüljön. A margó körben 2,5 cm legyen. A cím félkövér nagybetűkkel az első sorba, az oldal közepére kerüljön, az angol nyelvű cím a magyar cím alá félkövér dőlt betűkkel középre igazítva. A szerző/k neve vastagított, egy sor kihagyásával. Alatta az intézmény rövidített neve, a kar teljes neve és az intézet, illetve a tanszék neve.

Beállítandó a bekezdésekre:

• behúzás típusa: első sor 0,5 cm
  • térköz előtte: 0,
  • térköz utána: 0.

Az absztrakt hossza a címmel együtt sem lehet több egy oldalnál.

Az anyagot kérjük az első szerző nevét és a konferencia nevének rövidítését (TAN2024) tartalmazó fájl nevével .doc vagy .docx (pl. KissIstvánTAN2024.doc) formátumban feltölteni legkésőbb 2024. szeptember 16 éjfél-ig.

ABSZTRAKT BEKÜLDÉS

(Az absztrakt beküldéshez kattintson a linkre ↑)