Gerontológiai Napok 2020.

Tisztelt Előadók,
Tisztelt Résztvevők,
Tisztelt Érdeklődők,

Örömmel informálom Önöket arról, hogy a Gerontológiai Napok 2020 Nemzetközi Tudományos Konferencia részletes programját összeállítottuk, melyet a csatolt dokumentumban megtekinthetnek.

Hamarosan a konferencia honlapját is frissítjük az aktuális információkkal.

A konferencia honlapja:

Az online (Webex) csatlakozáshoz szükséges linkeket a mellékelt részletes programban is megtalálják

Az első nap (nov. 26.) plenáris előadásaihoz tartozó link:

Az első nap (november 26.) szekcióihoz tartozó linkek:

A második nap (nov. 27.) előadásaihoz ezen a linken keresztül tudnak kapcsolódni:

A Webex használatához készült segédanyagot a csatolt dokumentumban találják.

Előadóknak:

A Webex felületek működéséről, a csatlakozás menetéről szóló tájékoztatást megtalálják a csatolt dokumentumban.

A rendszer működésének tesztelésére az alábbi időpontokban biztosítunk lehetőséget:

• 2020. november 24. 10:30 (GMT+1)
  • 2020. november 24. 14:30 (GMT+1)

A Webex teszt a következő linken érhető el:

Kérjük a Konferencia zökkenőmentes lebonyolítása érdekében az előadásának prezentációját november 25-én 12:00-ig (GMT+1) küldje el a e-mail címre.

Köszönjük az együttműködését!

Azon szerzőknek, akiknek beküldött absztraktjával kapcsolatban a lektori véleményben változtatási javaslatok szerepelnek, folyamatosan, de legkésőbb, november 23-án 12:00-ig (GMT+1) küldünk visszajelzést.

A javított absztraktokat postafordultával várjuk vissza.

Virtuális posztert beküldőknek:

• A Virtuális poszter bemutatását ppt formátumban javasoljuk.
  • A Virtuális poszter bemutatását a szerzők 5 perces időkeretben tehetik meg a Programban szereplő időpontokban.

• 2020. november 24. 10:30 (GMT+1)
  • 2020. november 24. 14:30 (GMT+1)

Kérjük a Konferencia zökkenőmentes lebonyolítása érdekében a Virtuális poszterét november 25-én 12:00-ig (GMT+1) küldje el a e-mail címre.

Köszönjük az együttműködését!

Várjuk Önöket a Konferencián!

A Konferencia Szervezőbizottságának nevében,

Bene Ágnes
a Konferencia titkára

Gyakorlati információk az előadóknak

Tisztelt Előadók,

Az előadók a regisztrációs felületen jelentkezhetnek szekció-előadás, virtuális poszter absztrakt beküldésével.

A Konferencián előadással, illetve korlátozott számban virtuális poszter bemutatóval lehet részt venni.

Egy résztvevő maximum két produktummal vehet részt a Konferencián.

Előadás:

• Az előadások tematikus szekciókban hangzanak el. A 15 perces előadásokat megbeszélés, vita követi. A tematikus szekció munkáját a Tudományos Programbizottság által felkért elnök moderálja.

Poszter:

• A virtuális poszterek kivetítése a Poszter szekció keretei között valósul meg.
  • A poszterek egyenkénti, 3 - 5 perces szóbeli bemutatására nyújtunk lehetőséget.
  • A poszter szekció kiváló lehetőség a kutatások eredményeinek megbeszélésére, az előadásoknál kötetlenebb formában.

Absztraktok:

• Az előadás és a poszter absztraktja 2500–7500 karakter terjedelemben összefoglalja az elméleti vagy empirikus munka (1) célját, (2) elméleti kereteit, (3) módszereit (vizsgálati és fejlesztő eszközök, a vizsgálat / fejlesztés résztvevői, az eredmények elemzése), (4) eredményeit, és (5) elméleti és gyakorlati relevanciáját.
  • Az elfogadott absztraktok a Magyar Gerontológia tudományos folyóirat Konferencia Különszámában jelennek meg.

A folyóirat elérhető: https://ojs.lib.unideb.hu/gerontologia