22 már
A sportközgazdászok élén
Ismét Borbély Attilát, a Debreceni Egyetem tanárát választotta elnökévé március 21-i, debreceni tisztújító közgyűlésén a Magyar Közgazdasági Társaság Sportközgazdasági Szakosztálya.
22 már
Minőségi gabona, tudatos táplálkozás
A gabonatermesztés fejlesztésén, rég nemesített fajták új technológiákkal történő piacra juttatásán dolgozik egy nemzetközi konzorcium tagjaként a Debreceni Egyetem Gazdaságtudományi, valamint Mezőgazdaság-, Élelmiszertudományi és Környezetgazdálkodási Kara.
03 már
Példaadó milliárdos családi vállalkozás
A sikeres üzlet elindításának lépéseiről és a vállalkozás következő generációra történő átörökítéséről beszéltek a baromfitenyésztéssel foglalkozó Bárány család tagjai a Debreceni Egyetem Böszörményi úti campusán.
22 feb
Hol tart a Brexit?
Rendhagyó óra keretében tartott előadást az Egyesült Királyság Európai Unióból történő kilépéséről Török Ádám, a Magyar Tudományos Akadémia főtitkára a Debreceni Egyetem Gazdaságtudományi Karán.
16 feb
Hogy fejlődhetnek a magyar foci klubok?
Jobban működnek a külföldi labdarúgó egyesületek, mint a magyarok? Megfelel a hazai rendszer a kor kihívásainak? Ezeket a kérdéseket is feszegették a Science Café legutóbbi előadásán.
06 feb
Gazdasági évindító, felvételi újdonságok, Tudósiskola, sportfotó-kiállítás, FőnixFitt 2017 – az egyetem legfontosabb eseményeiről tudósított januárban is a Díszudvar magazin.
01 feb
„Miniegyetem” Pallagon
A hallgatói létbe kóstolhattak bele a Balásházy diákjai – a Debreceni Egyetem oktatói tartottak előadásokat az érettségi előtt álló fiataloknak. Az idén búcsúzó középiskolások helyére már várják az utánpótlást!
01 feb
Gazdálkodj okosan, gyere a GTK-ra!
Az életre, az életnek képzünk! Mérete, népszerűsége és a végzett hallgatók elhelyezkedési mutatói is azt igazolják, jól választott szlogent a Debreceni Egyetem Gazdaságtudományi Kara. Diplomával, vagy anélkül is biztos választás a GTK!
30 jan
Size Of The Society
A társadalmi metabolizmus legfrissebb eredményeit vitatták meg hazai és külföldi szakemberek a Debreceni Egyetemen tartott kétnapos nemzetközi konferencián.
27 jan
Jelentkezz Kisvárdára!
Mezőgazdasági mérnök, turizmus-vendéglátás, vidékfejlesztési agrármérnök - a Debreceni Egyetem Kisvárdán meghirdetett képzéseiről tartottak felvételi tájékoztatót a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei településen.