Az Ipar Napjai Debrecenben

Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata és a Debreceni Egyetem Műszaki Kara szeretettel és tisztelettel meghívja Önt "Az ipar napjai Debrecenben" elnevezésű közös rendezvényére.

• Időpont: 2022. március 30. – április 1. (szerda - péntek)
  • Helyszín: Nagyerdei Stadion (Sajtóterem, HALL)

Fontos információk:

• Plenáris ülés:

• 2022. március 30-án 10 órától a Nagyerdei Stadion Sajtótermében kerül sor a város, az egyetem vezetői, továbbá az ipari szereplők részéről előadásaik megtartására.
  • Szakkiállítások
    • 2022. március 30-án 10 - 16 óráig
    • 2022. március 31-én 10 - 14 óráig

Kiállítóink:

Beckhoff Automation Kft., Bosch Rexroth Kft., Castolin Zrt., ContiTech Magyarország Kft., DIEHL Aviation Hungary Kft., Electrolux Magyarország, Enjoy Robotics Zrt., Festo Kft., Hajdú Cégcsoport, Hunép Zrt., IAS Automatika Kft., Inter Traction Electrics Kft., ITK Holding Zrt., Kaizen Institute Hungary Kft., KEVIÉP Kft., Krones Hungary Kft., Linamar Hungary Zrt., MANZ Hungary Gépgyártó Kft., Market Építő Zrt., Nádor Rendszerház Kft., NI Hungary Kft., P&G Gyöngyös (Hyginett Kft), Q-Solutions Kft, Tequa Kft., Particle Controll Kft., Rohde &Schwarz-Österreich GmbH, Schaeffler Debrecen - FAG Magyarország Ipari Kft., Sensirion Hungary Kft., SmartNode Kft., SMC Hungary Kft., Special Effects Zrt., thyssenkrupp Components Technology Hungary Kft., Unilever Nyírbátori Gyára, Vitesco Technologies Hungary Kft., ZF Hungária Kft.

Tanszéki konferenciák:

• Műszaki Menedzsment és Vállalkozási Tanszék - Kihívások és tanulságok a menedzsment területén - Fókuszban az Ipar 4.0

• Időpont: 2022. március 31. - április 1. (csütörtök - péntek)
    • Helyszín: online
    • Bővebb információkért kattintson ide
  • Mechatronikai Tanszék - A Mechatronika szak szakmai napja

• Időpont: 2022. március 30 - 31. (szerda - csütörtök)
    • Helyszín: DE Műszaki Kar U.0.01.
    • Bővebb információkért kattintson ide