Kihívások és tanulságok a menedzsment területén

Kedves Látogatók!

Nagy szeretettel hívunk meg és várunk minden érdeklődőt a „Kihívások és tanulságok a menedzsment területén – Globális üzleti folyamatok menedzsmentje” elnevezésű konferenciára, amely 2024. október 17-18. között kerül megrendezésre személyes és online formában, valamint poszterszekcióval.

A konferencián lehetőséget kívánunk teremteni az oktatók, kutatók, hallgatók és gyakorló szakemberek számára a menedzsment területtel kapcsolatos új eredményeik, tapasztalataik bemutatására, valamint kapcsolatok építésére, ápolására.

Szívesen látunk előadásokat az alábbi témákból (a teljesség igénye nélkül):

• Folyamatmenedzsment
  • Ipar 4.0 és digitális gyártás
  • Logisztika és ellátási lánc menedzsment, beszerzés
  • Kapacitástervezés és termelésütemezés
  • Computer science, cloud computing, operációkutatás
  • Innováció és stratégiai menedzsment
  • Fenntarthatóság
  • Vezetés- és szervezéstudomány / változásmenedzsment
  • Projektmenedzsment
  • Munkaerőpiac és oktatás
  • Sportmenedzsment
  • Kockázatkezelés és biztonság
  • Globalizáció és nemzetközi menedzsment
  • Digitális menedzsment

Szeretettel várjuk konferenciánkon, és reméljük, hogy minden résztvevő számára izgalmas és színvonalas programot tudunk biztosítani.

Üdvözlettel,

A szervezőbizottság nevében

Dr. T. Kiss Judit

Tanszékvezető, Egyetemi docens

Debreceni Egyetem Műszaki Kar

Műszaki Menedzsment és Vállalkozási Tanszék

A rendezvény a DE Műszaki Kar Műszaki Menedzsment és Vállalkozási Tanszék szervezésében és a DAB (Debreceni Akadémiai Bizottság) Műszaki Szakbizottság közreműködésével jön létre.