IV. Debreceni Alkalmazott Rovartani Konferencia

Előadások összefoglalói

A konferencián bemutatott előadások összefoglalóiból elektronikus absztrakt kötet készül, az előadások angol nyelven való publikálására az Acta Agraria Debreceniensis folyóirat nyújt lehetőséget.

Összefoglalók

Kérjük, hogy az összefoglalókat magyar és angol nyelven Word dokumentumban (.doc vagy .docx formátumban), Times New Roman betűtípussal, 12 pt betűmérettel, egyes sorközzel, sorkizártan szerkesszék, a következők szerint: A cím félkövér. Egy sor kihagyása után a szerző(k) család- és keresztneve dőlt betűkkel, több szerző esetén vesszővel elválasztva. Egy sor kihagyása után a szerző(k) munkahelye, levelező szerzőnél a munkahely pontos címe, valamint e-mail címe, normál betűkkel. Több szerző esetén a munkahelyeket felső indexben számozással jelölve. Az absztrakt szövege. Amennyiben szükséges a támogató szervezetek megjelölése az absztrakt után egy sort kihagyva az absztrakttal azonos formátumban. A szöveg legfeljebb 250 szó lehet.

Összefoglaló minta

Elektronikus poszter

A program teljes ideje alatt lehetőség van elektronikus poszter megjelentetésére (1 db, fekvő tájolású, 16:9 szélesvásznú Power Point dia formájában megszerkesztve) a konferencia témakörében.