XIII. Nyíregyházi Doktorandusz Konferencia

A Konferencia kiváló lehetőséget nyújt a személyes tapasztalatcserére, arra hogy a jelenlegi, a leendő és a már végzett doktorandusz hallgatók bemutassák eredményeiket, és egyben megvitassák azokat.

Tisztelettel meghívjuk Önt a

Debreceni Egyetem Egészségügyi Kar,

Nyíregyházi Egyetem,

Szent Atanáz Görögkatolikus Hittudományi Főiskola

által szervezett

XIII. Nyíregyházi Doktorandusz Konferenciára

A konferencia időpontja: 2019. december 5. (csütörtök)

A konferencia helyszíne: DE-EK 4400 Nyíregyháza, Sóstói út 2-4.

A konferencia tervezett programja:

• 10:00-10:30                   Regisztráció
  • 10:30-10:45                   Megnyitó
  • 10:45-11:45                    Plenáris előadások
  • 11:45-12:30                    Kávészünet, állófogadás
  • 12:30-14:00                   Szekcióülések
  • 14:00-14:30                   A konferencia zárása

A konferencia nyelve: magyar, angol

A konferencia regisztráció 2019. november 4-től elérhető.

Előadás:

Az előadások tematikus szekciókban hangzanak el. A 15 perces előadásokat megbeszélés, vita követi. A tematikus szekció munkáját a Tudományos Programbizottság által felkért elnök moderálja.

Absztraktok:

Az előadás és a poszter absztraktja 1000–2500 karakter terjedelemben összefoglalja az elméleti vagy empirikus munka (1) célját, (2) elméleti kereteit, (3) módszereit (vizsgálati és fejlesztő eszközök, a vizsgálat / fejlesztés résztvevői, az eredmények elemzése), (4) eredményeit, és (5) elméleti és gyakorlati relevanciáját.

A benyújtott absztraktokból a konferencia napjára átfogó absztarktfüzet kerül összeállításra.

Az előadás témájához tartozó kéziratok publikálására az „Acta Medicinae et Sociologica”, a „Párbeszéd” és a „Magyar Gerontológia” c. folyóiratokban tudunk lehetőséget biztosítani.

A doktorandusz hallgatók mellett a már fokozattal rendelkezők és a doktori képzés előtt álló DETEP-es szakkollégiumos és mesterszakos hallgatók jelentkezését is várjuk! Számukra az inkubátor szekcióban nyújtunk lehetőséget prezentációjuk bemutatására.