„Kihívások és tanulságok a menedzsment területén. Fókuszban a folyamatmenedzsment – az Ipar 4.0 kihívásai”

A Debreceni Egyetem Műszaki Kar Műszaki Menedzsment és Vállalkozási Tanszéke hagyomány- és egyben kapcsolatteremtő nemzetközi tudományos konferenciát rendez 2019. november 7-8-án.

A konferencia címe:

Tisztelettel fogadjuk részvételét az előadásokon és várjuk azokat a tanulmányokat, amelyek korábban még nem jelentek meg, ugyanakkor kapcsolódnak konferenciánk témájához.  A konferencia kiváló lehetőséget nyújt a személyes tapasztalatcserére, arra hogy az oktatást és kutatást folytató személyek bemutassák eredményeiket, és egyben megvitassák azokat.

A konferencia helyszíne:

Debreceni Egyetem Műszaki Kar

(Debrecen, 4028 Ótemető utca 2-4.)

Témakörök:

1. Folyamatmenedzsment