„Kihívások és megoldások az oktatásban - A pedagógusok szerepe a jövő gazdaságában”

A Debreceni Egyetem Gazdaságtudományi Kar és a Debrecen Business Service Centers Kerekasztal közös szervezésében 2024.11.25-én megrendezésre kerül a „Kihívások és megoldások az oktatásban – A pedagógusok szerepe a jövő gazdaságában” című konferencia.

Az esemény kiemelt célja, hogy a pedagógusok szorosabb kapcsolatot alakíthassanak ki a Gazdaságtudományi Karral, ezzel támogatva diákjaik pályaválasztását és továbbtanulását. A Debrecen Business Service Centers Kerekasztal aktív partnersége különösen fontos szerepet játszik abban, hogy a helyi gazdasági szereplők bevonásával elősegítse a gazdasági szektor és az oktatás közötti párbeszédet. Ezáltal a rendezvény platformot biztosít az oktatás és a helyi vállalatok közötti kapcsolatfelvételre, ami hozzájárulhat a régió munkaerőpiacának fejlődéséhez.

A program részeként rövid, inspiráló előadások és egy átfogó kerekasztal-beszélgetés is várja a résztvevőket, melynek során a pedagógusok jövőbeni szerepéről és a gazdasági szférával való kapcsolódási lehetőségekről lesz szó.

Várjuk a régió középiskolai oktatási intézményeinek képviselőit, pedagógusait akik számára az esemény egyedülálló alkalmat nyújt a kapcsolatok építésére, a szakmai fejlődésre és a diákok pályaválasztásának támogatására.

RENDEZVÉNY IDŐPONTJA: 2024.11.25. 09.30 óra

RENDEZVÉNY HELYSZÍNE: Forest Center Debrecen

Megnyitó
Gondolatébresztő előadások