A siker receptje 2.0

2018, november 29 - 09:03
Saját életútját bemutatva ad személyre szabott szakmai tanácsot a gazdasági élet 15 sikeres szereplője a Debrecen Egyetem hallgatóinak a DEViK mentorprogramjának keretében december 4-én a Kazánházban.

Vállalkozásba fognál, vagy egyéni karriert építenél, de nem tudod hogyan? Rengeteg dilemmával, kihívással szembesül egy kezdő vállalkozó, és a tanuló pénzt általában mindenki megfizeti, de nem mindegy, hogy ez mennyi és meddig tart. Ha szeretnéd, hogy az összeg kicsi, az időtartam pedig rövid legyen, akkor gyere el a Debreceni Egyetem Üzleti Innovációs Klubjának rendezvényére december 4-én 18 órára a Kazánházba.

A Siker receptje 2.0 – DEVIK mentorprogramon olyan mentorok várnak többek között, mint Herdon István, a XANGA cégcsoport elnök-vezérigazgatója, Póser Zoltán, az EDC Debrecen ügyvezetője és Szabó József, a Médiacentrum Debrecen ügyvezetője. Az előadók nemcsak saját életútjukat mutatják be, hanem mentorként segíthetik megvalósítani álmaidat.

További részletek ide kattintva érhetők el.

Sajtóiroda-TB